İstanbul Yangın Sistemleri

İstanbul Yangın Sistemleri

İstanbul yangın sistemleri alanında faaliyet gösteren Sisar Mühendislik köpüklü yangın söndürme, davlumbaz yangın söndürme, gazlı yangın söndürme, aerosol yangın söndürme, yangın algılama ve yangın ihbar sistemi gibi birçok yangın sistemleri alanında hizmet sunmaktadır.

İstanbul Yangın Söndürme Sistemleri

Türkiye'nin en güvenilir ve en çözüm odaklı firmaları arasında yer alan markamız Sisar Mühendislik Bursa başta olmak üzere birçok ilde hizmet sunmakta olup İstanbul Yangın Sistemleri ihtiyaçları için de birçok firma tarafından tercih edilen güvenilir bir markadır. Davlumbaz, gazlı, köpüklü, sulu, otomatik, sprinkler v.b. birçok yangın söndürme sistemleri bulunmaktadır. Her bir yangın söndürme sisteminin kendine has görevi olup, kullanım alanları farklıdır. Bunların yanı sıra yangın sistemleri içerisinde yangın ihbar ve yangın alarm sistemleri de bulunmakta olup, bu sistemler yangını algılayarak hızlıca bildirilmesinde ve müdahaleyi hızlandırmaya olanak sağlamaktadır.

İhtiyaç durumunda İstanbul yangın sistemleri projeleri ve çözüm desteği için firmamız Sisar Mühendislik ile iletişime geçerek, ekonomik ve Dünya markası ürünler ile yangın sistemleri çözümleri alabilirsiniz.

İstanbul Yangın Söndürme Cihazları

İstanbul yangın söndürme sistemleri alanında ihtiyaç duyulan birçok ürün ve montajını Sisar Mühendislik tarafından edinebilirsiniz. Yangın söndürme sistemleri bir bütündür ve birçok cihaz ile entegre edilerek çalışmakta olup, yukarıda da bahsettiğimiz gibi kullanılacak alanın durumuna göre birçok yangın söndürme cihazı bulunmaktadır. Sisar Mühendislik olarak bizler Aerosol, Ansul, Zettler, Fireclass, Novec 1230, FM200 ve Co2 gibi ürünleri tercih ederek İstanbul yangın söndürme sistemleri proje uygulamalarımızda siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve uzun ömürlü yangın sistemleri ile hizmet sunmaktayız.

İstanbul Yangın Söndürme Firmaları

1998 Yılından günümüze kadar başta Bursa olmak üzere, yangın sistemleri sektöründe profesyonel çözüm ve deneyimli kadromuz ile hizmetlerimiz her geçen gün yenileyerek ve geliştirerek sürdürmekteyiz. İstanbul yangın sistemleri firmaları arasında en çok tercih edilen ve satış sonrası gerek hizmet gerek destek alanında da müşterilerimizin daima memnuniyetini kazanmış olup, vizyon ve misyonumuzu daima müşteri ve hizmet odaklı sunmaktayız.


Markalarımız

Hizmetlerimiz

Sistemler