Bursa Yangın Söndürme Sistemleri

Bursa Yangın Söndürme Sistemleri

Bursa Yangın Sistemleri Çözüm Ortağınız Sisar Mühendislik

Yangın sistemleri, yangın durumlarında maddi ve manevi kayıpları önlemek veya kayıpları en aza indirgemek için tercih edilen ve günümüzde de birçok yapı alanlarında zorunlu olan sistemlerdir. Yangın sistemlerinin uygulanacağı alanlara göre çok farklı çeşitleri bulunmakla birlikte, kendi içerisinde de birçok çeşite ayrılmakta olup, tüm alanlara profesyonel bir şekilde uygulanabilen sistemlerdir. En başarılı ve en çok tercih edilen Bursa yangın sistemleri firmaları arasında yer almanın gururunu yaşarken aynı zamanda da ekonomik ve profesyonel çözümler ile siz değerli müşterilerimize yangın sistemleri çözümleri sunmaktayız.

Yangın Söndürme Sistemleri

Davlumbaz, gazlı, köpüklü, sulu, otomatik, sprinkler v.b. birçok yangın söndürme sistemleri bulunmaktadır. Her bir yangın söndürme sisteminin kendine has görevi olup, kullanım alanları farklıdır. Bunların yanı sıra yangın sistemleri içerisinde yangın ihbar ve yangın alarm sistemleri de bulunmakta olup, bu sistemler yangını algılayarak hızlıca bildirilmesinde ve müdahaleyi hızlandırmaya olanak sağlamaktadır.

İhtiyaç durumunda Bursa yangın sistemleri projeleri ve çözüm desteği için firmamız Sisar Mühendislik ile iletişime geçerek, ekonomik ve Dünya markası ürünler ile yangın sistemleri çözümleri alabilirsiniz.

Yangın Söndürme Cihazları

Yangın söndürme sistemleri bir bütündür ve birçok cihaz ile entegre edilerek çalışmakta olup, yukarıda da bahsettiğimiz gibi kullanılacak alanın durumuna göre birçok yangın söndürme cihazı bulunmaktadır. Sisar Mühendislik olarak bizler Aerosol, Ansul, Zettler, Fireclass, Novec 1230, FM200 ve Co2 gibi ürünleri tercih ederek Bursa yangın söndürme sistemleri projelerimizde siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve uzun ömürlü yangın sistemleri ile hizmet sunmaktayız.

Bursa Gazlı Yangın Söndürme Sistemi

Bu yangın alarm sistemleri mekanik bir yangın söndürme ve elektronik bir yangın algılama mekanizmasının birleşiminden meydana gelmektedir. Yangın döndürme paneli çapraz prensip ile çalışmaktadır. İlk kez algılama yapıldığı anda panele bilgi verilip bir uyarı yapılacaktır ve sesli uyarı verilmeye başlanacaktır.

Yapılan ikinci algılama sonucunda ise başka bir cihaz devreye girerek sesli ve ışıklı bir uyarı sistemi devreye girecektir. Bu ikinci uyarı sistemi insanlarını dikkatini çekmek ve alandan uzaklaşmalarını sağlamak için planlanmıştır. Bu ikinci uyarıdan sonra sistem belli bir süre beklemekte ve gaz boşaltımına başlamaktadır.

Ayrıca gazlı yangın söndürme sistemi ikinci bir yangın uyarısı ve doğrulama olmadığı sürece gaz boşaltımına başlamaz. Sistem gaz boşaltımını gerçekleştirdikten sonra yangın söner ancak her ihtimale karşı 10 dakika daha odadan gazın kaçmaması gerekir. Sisar Mühendislik Bursa yangın söndürme sistemleri alanında, size bu konuda gerekli bilgiyi daha detaylı şekilde verecekcektir.

Bursa Yangın Söndürme Firmaları

1998 Yılından günümüze kadar başta Bursa olmak üzere, yangın sistemleri sektöründe profesyonel çözüm ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Bursa yangın sistemleri firmaları arasında en çok tercih edilen ve satış sonrası gerek hizmet gerek destek alanında da müşterilerimizin daima memnuniyetini kazanmış olup, vizyon ve misyonumuzu daima müşteri ve hizmet odaklı sunmaktayız.

Yangın sistemleri ve diğer yangın çözümleri için Sisar Mühendislik olarak bizlerle 0224 235 23 93 numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Markalarımız

Hizmetlerimiz

Sistemler